• Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)
  • Russian (CIS)

Katalog do pobrania

 

Produkt Polski - Metaloplast Kraków

Działalność naszej Firmy i produkowanych
przez nas wyrobów spełnia wymogi akcji,
którą w pełni popieramy.

Newsletter

Wpisz adres e-mail, na który będziemy mogli wysyłać aktualne informacje o produktach, usługach czy zdarzeniach dotyczących firmy/fabryki
Metaloplast - Kraków Sp. z o.o. Drukuj

wakacje-4

Uważamy, że:

"Nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko znaleźć sposób ich realizacji"

a korzystając ze zdobytej na przestrzeni 100 lat wiedzy i doświadczenia w branży, pragniemy nie tylko dostarczać produkty najwyższej jakości lecz także być fachowym doradcą Klienta.

Naszą dewizą jest traktowanie Klientów i Dostawców z sympatią, szacunkiem i zaufaniem, przy zachowaniu pełnej wymagalności we wzajemnych zobowiązaniach.


 Szanowni Państwo,

W tym, jakże trudnym okresie epidemii, możemy poznać różne oblicza współczesnej gospodarki, której główną cechą stała się globalizacja, będąca ostatnio przyczyną kłopotów wielu firm.

Metaloplast z Krakowa, firma produkująca metalowe komponenty niezbędne do produkcji w branżach: obuwniczej, odzieżowej, kaletniczej, motoryzacyjnej, elektronicznej, wydawniczej, poligraficznej i wielu, wielu innych, oferuje Państwu pomoc w uzupełnieniu zapasów tych właśnie komponentów, których brak być może utrudnia Państwu gospodarczą egzystencję. Nasze produkty znane w kraju od kilkudziesięciu lat, doceniane są zarówno przez znane, renomowane firmy jak i mniejsze firmy rodzinne.

Oferujemy Państwu terminowe dostawy, naszych standardowych produktów o niezmiennie właściwej jakości, a nasz potencjał technologiczny pozwala nam zaoferować Państwu także produkcję wyrobów według Państwa pomysłów i projektów.

 

 

 

Kontakt

Metaloplast-Kraków Sp. z o.o.
ul. Sportowa 2, 32-440 Sułkowice

Telefony:

Centrala: +48 12 372 20 11
Marketing i Sprzedaż:

+48 12 372 55 00
+48 533 372 555
Fax: +48 12 372 51 20

E-mail: marketing@metaloplast.com.pl

Mapka

mapka2016

Ta strona internetowa korzysta z plików cookies w celu poprawnego funkcjonowania. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności