• Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)
  • Russian (CIS)

Katalog do pobrania

 

Produkt Polski - Metaloplast Kraków

Działalność naszej Firmy i produkowanych
przez nas wyrobów spełnia wymogi akcji,
którą w pełni popieramy.

O firmie Drukuj

Fabryka Wyrobów Metalowych, Metaloplast kontynuuje tradycje, powstałego w 1900 roku, niewielkiego zakładu rzemieślniczego, produkującego galanterię metalową. Nosił on nazwę "Fabryka Wyrobów Metalowych Braci Thorn". Po wojnie w 1945 roku Fabryka staje się przedsiębiorstwem państwowym.

Pierwszymi jej powojennymi wyrobami były guziki z godłem Państwa zamówione przez Wojsko Polskie. Od czerwca 2003 roku Fabryka jest przedsiębiorstwem prywatnym, działającym w sektorze "business to business". Ponad 100 lat tradycji, doświadczenie w branży, bogaty asortyment wyrobów, modne wzornictwo i wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że grono naszych Klientów to obecnie ponad 500 odbiorców w kraju i za granicą. Zaopatrujemy w nasze wyroby przemysł obuwniczy, kaletniczy, odzieżowy, elektrotechniczny, motoryzacyjny a także inne branże.

Obecnie kolekcja wyrobów Fabryki obejmuje ponad 1000 wzorów produktów wykonywanych ze stali, mosiądzu, aluminium oraz stopu ZnAl, dostępnych w szerokiej gamie wykończeń galwanicznych i lakierniczych.

Pragniemy także poinformować Państwa, że nieustanne doskonalenie wdrożonego w 2007 roku Systemu Zarządzania Jakością, wg. normy ISO 9001:2000, nie jest w naszej Firmie jedynie hasłem lecz rzeczywistością, a realizacja Polityki Jakości Fabryki jest ambicją wszystkich jej pracowników.

Zapraszamy do współpracy.

 

Ta strona internetowa korzysta z plików cookies w celu poprawnego funkcjonowania. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności